شرکت وارم ایرانیان

شرکت وارم ایرانیان
شرکت وارم

شرکت وارم Warom Technology

شرکت وارم Warom Technology  با نام وارم  گروه ایرانیان در انزلی ایران یک شرکت پیشرو در زمینه تولید محصولات ضد انفجار است که با سرمایه گذاری 15 میلیون دلاری، واقع در شانگهای چین تاسیس گردید.

عمده محصولات تولیدی شرکت واروم شامل انواع تجهیزات برق ضد انفجار و تجهیزات برق ضد آب و ضد گرد و غبار می باشد. در همین راستا بهره گیری از بیش از 500 استعداد در زمینه مهندسی ساخت تجهیزات برق سبب گردیده که به یکی از قدرتمند ترین تولید کنندگان محصولات برق ضد انفجار در جهان تبدیل گردد تا جایی که نام این شرکت جزو 5 کشور تولید کننده تجهیزات ضد انفجار می درخشد.

کلیه محصولات شرکت وارم طبق شاخص های کلیدی مشخص شده انجمن کیفیت کشور چین تولید گردیده و با توجه به اینکه این کمپانی محصولاتی را ارائه می دهد که بالاترین سطح کیفیت را دارا می باشد همین امر سبب گردیده که به یکی اعضای مهم انجمن صنفی برق این کشور تبدیل گردد.

شرکت واروم فناوری پیشرفته ایی را با اهداف قوی سازماندهی می کند. ما شاهد 160 هزار متر مربع از ساختمان هایی که شامل مجهز ترین دستگاه ها اتوماتیک است هستیم که همگی با سیستم مدیریت بسیار قوی اداره شود. در قسمتی از این کارخانه ی بزرگ صنعتی، آزمایشگاه هایی را مشاهده می کنیم که کلیه پروسه های ماشینکاری و نقاشی و … بررسی و تایید می کند.

گواهینامه ها

در گذر از مناطق حساس نفت و گاز جهان در بیش از 30 منطقه بین اللملی به راحتی می توانیم علامت تجاری وارم را مشاهده کنیم که عوامل زیر همگی باعث رشد چشمگیر این غول صنعتی گردیده است.

دارا بودن سیستم های مدیریتی شامل :

1-سیستم مدیریت کیفیت   ISO9001
2-سیستم مدیریت اندازه گیری  IS010012
3-سیستم مدیریت زیست محیطی ISO14001
4-سیستم مدیریت زیست محیطی OHSAS 18001
5-سیستم مدیریت بهداشتی و ایمنی حرفه ای

و همچنین این کمپانی دارای گواهی های ATEX و IECEX از آزمایشگاه های شناخته شده بین المللی است و همچنین می توان به گواهی های اخذ شده زیر توسط این کمپانی اشاره کرد.

1-PTB  آلمان
2- LCIE فرانسه
3- Nemko و DNV از نروژ
4- Eurofins ایتالیا
5- FM ایالات متحده آمریکا
6-CU-TR  روسیه
7- گواهی های آزمایشگاه بلاروس و قزاقستان
8- PESO هند
9- INMETRO برزیل
10- TISI تایلند

شرکت واروم ( خط تولید )

تکنولوژی وارم

استفاده از تکنولوژی روز دنیا، استراتژی و هسته ی اصلی شرکت واروم می باشد و توسط این استراتژی شرکت وارم توانست بعد از سی سال قدرت قوی در ارائه تکنولوژی جدید محصولات خود را ارئه دهد.

در حال حاضر این کمپانی با بهره گیری از 500 استعداد (مسلط به علوم برق، ماشین آلات، اتوماسیون، خوردگی شیمیایی، فن آوری اطلاعات، ارتباطات، تکنیک های مکانیکی، اندازه گیری، ریخته گری،… ) و ماشین آلات روز دنیا، به یکی از قدرتمندترین شرکت ارائه تکنولوژی تبدیل گردیده است.

شرکت وارم دارای هفت بخش تحقیق و توسعه در زمینه تولید محصولات فنی و مهندسی محصولات صادراتی، تحقیق و توسعه در زمینه محصولات فنی روشنایی، تجهیزات الکتریکی، محصولات معدنی و … می باشد.

این شرکت همچنین توانسته است استانداردهای IEC، EN، CU TR NEC505، NEC500 و NEC500 که نیاز بازار بین المللی است را کسب نماید.

شرکت وارم در ساخت محصولات از نرم افزار های طراحی دو بعدی CAD و نرم افزارهای شبیه سازی سه بعدی 3D و نرم افزار محاسبه لوگومونشن برای تکمیل کل فرآیند طراحی استفاده می کند. همچنین تمام عملکردهای الکتریکی و کنترل فرآیند و کلیه محاسبات نورپردازی توسط نرم افزار های مربوطه شبیه سازی می گردد.

واحد تحقیق و توسعه این شرکت هر ساله 20 محصول جدید را، طبق نیاز صنایع دنیا بررسی می کند و نتایج را جهت ساخت، به واحد های ذیربط ارسال می نماید.

معرفی تولید و بازرسی محصولات

این شرکت در شانگهای چین در مساحتی به متراژ 160 هزار متر مربع تاسیس گردید. این کارخانه سالانه 500 میلیون دلار ظرفیت تولید دارد.در سال 2014 این کارخانه به خطوط تولید اتوماتیک مجهز شد که می توانست کلیه عملیات پردازش، مونتاژ، آزمایش و بسته بندی و حتی تحویل محصولات را به طور تمام توماتیک انجام دهد.

در واحد تولید حدودا 7 واحد وجود دارد از جمله واحد تولید صادرات که تمرکز آن تولید محصولات طبق استاندارد بین الملی IECEX می باشد. این واحد به طور مستقیم تحت مدیریت بخش تجارت خارجی شرکت قرار دارد.

در ذیل بعضی از واحد را مشاهده می نمایید.

بازرسی محصولات

در این شرکت سیستم بازرسی با مجهز ترین دستگاه ها جهت فرآیند کنترل کیفیت، در کلیه ساعات کاری در حال نظارت دقیق می باشد.

در این شرکت نه تنها در زمان تولید محصول بلکه بازرسی قبل از خروج بر روی محصولات انجام می شود.

از جمله این بازرسی ها می توان به :

1-آزمون تست برآمدگی

2-اندازه گیری مقاومت عایق

3-اندازه گیری مقاومت در برابرولتاژ

4-اندازه گیری شار نور

و … اشاره کرد.

آزمایشگاه شرکت وارم

مکان شرکت واروم

اطلاعات شرکت وارم warom

Website : http://www.waromgroup.com
ADD : No.555,BaoqianRoad,Jiading,Shanghai,China
TEL : +86-21-39977076,39977086
FAX : +86-21-39977077
P.C.: 201808
E-Mail : gmb@warom.com